Хочу нагору

Направлення

Лангкаві

Чарівний Лангкаві

104 острови утворюють один з найпрекрасніших у світі архіпелагів – Лангкаві. Його вважають головною прикрасою штату Кедах, та й усієї Малайзії. Перебування на цій землі стане незабутнім досвідом, який збагатить розум і наповнить душу натхненням.

104 острови утворюють один з найпрекрасніших у світі архіпелагів – Лангкаві. Його вважають головною прикрасою штату Кедах, та й усієї Малайзії. Перебування на цій землі стане незабутнім досвідом, який збагатить розум і наповнить душу натхненням.

Чудеса Лангкаві

Історія мого знайомства з островом почалася 7 років тому, коли я вирушив до Малайзії, щоб побачити найбільшу квітку у світі – рафлезію. Борнео й Куала-Лумпур відіграли для мене величезну роль у ході пізнання світу. Завдяки Малайзії я два роки був вегетаріанцем, не тому, що це тренд, а тому, що відчувалася необхідність у такому досвіді. Умиротворення тутешніх місць надихає на те, щоб дбати про всі створіння, що живуть на планеті, не заподіюючи нікому з них шкоди.

Цієї осені я вирушив до іншої Малайзії – на Лангкаві. У 2007 році архіпелаг був внесений у список об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і це високе міжнародне визнання не викликає жодного подиву. Острови ваблять унікальністю природи, розкішшю пляжів, багатством культурних визначних пам’яток… Датаран Ланг – 3,5-
метрова статуя орла, який неначе от-от злетить у небо, Небесний міст – неповторне творіння архітектури, чарівні фламінго й тукани в парку Лангкаві Уайлдлайф… Побувавши там одного разу, ви неодмінно захочете повернутися знову.

Чарівна подорож

Готель Four Seasons розкрив свої обійми й полонив гостинністю. Прекрасне місце, що потопає у квітах… Монстера ліниво звисала з дерев, з яскраво-зеленого листя визирали жовтогарячі стирліції, довкола панувала тиша. Я міг подовгу стояти вечорами на веранді своєї вілли і вдивлятися в обрії бірюзового Андаманського моря. Саме тут приходить розуміння того, як невловимо швидко летить час.

У подорожах ми часто тягнемося до людей, адже спілкування з місцевими жителями допомагає краще зрозуміти культуру, традиції, побут. Малазійці по-дитячому щиро піклуються про гостей. У готелі, що належить до відомої світової мережі, кожний постоялець оточений любов’ю. За сніданками, із чашкою ароматної кави, найприємніше спостерігати за людьми. Вони ще не встигли надягти «маски статечності» і проявляють справжні емоції. Часом короткої посмішки досить, щоб зрозуміти: маски не потрібні…

Завдяки Qatar airways, які відкрили пряме сполучення з Лангкаві, дістатися цього райського місця тепер можна швидко і з комфортом. Якщо ви вирішили полетіти на Лангкаві через Катар, не забудьте скористатися послугою Stopover і відвідати прекрасну Доху. На вас чекають сафарі в пустелі, шопінг, культурні визначні пам’ятки і пляжний відпочинок.