Хочу нагору

Направлення

Сейшели

Три перлини Сейшелів

Оаза вічного тепла на заході Індійського океану… Побувати на Сейшелах мріють мандрівники з усього світу. Розпочніть свою незабутню пригоду з трьох найпрекрасніших островів.

Оаза вічного тепла на заході Індійського океану… Побувати на Сейшелах мріють мандрівники з усього світу. Розпочніть свою незабутню пригоду з трьох найпрекрасніших островів.

Неймовірний Нор

Підпливаючи до цього дивовижного місця, на схилі гори можна запримітити великий хрест. У стародавні часи він служив маяком для мандрівних кораблів: біля нього розпалювали багаття, щоб його було добре видно здалеку. Подорожні прагнули дістатися острова, адже там можна було знайти прісну воду й укриття. Першою спорудою, що з’явилися тут, була майстерня з виготовлення кокосової олії. Цей продукт, що досі є одним із символів острова, стане чудовим сувеніром для близьких. Можна залишити його й собі на пам’ять: його екзотичний запах нагадає про дивовижну подорож.

На North Island живуть 140 острів’ян. Усі вони – одна велика згуртована родина: у них навіть є своє село на території острова. Острів’яни – це працівники розкішного готелю North Island Resort, що складається з 11 вілл, кожна з яких має унікальний дизайн. У готелі є чудовий SPA-комплекс, у процедурах використовуються лікувальні трави, що ростуть на острові. Для гостей готують страви домашньої кухні з якісних натуральних продуктів. А у винному погребі можна спробувати вишукані вина. Відвідайте Нор, і у вашій пам’яті назавжди залишиться світанок над океаном, що милує погляд ранками…

Праслен: найкраще SPA на Сейшелах

Дістатися до острова Праслен найкраще приватним вертольотом: це наповнить подорож розкішшю і комфортом. Raffles Praslin – один із небагатьох готелів, що мають власний вертолітний майданчик. А ще він відомий найбільшим на Сейшелах SPA-центром площею 1234 кв. м. Це рай для всіх бажаючих відпочити з користю для здоров’я. Також на території комплексу є цікава локація з черепахами. Вони живуть тут і радують гостей готелю: щоранку працівники привозять фрукти й овочі, якими можна погодувати черепах. У місцевих жителів є традиція на день народження дарувати дитині маленьку черепашку, яка росте разом з малям. На жаль, часто цих милих істот позбавляють належного догляду та уваги – або зовсім кидають. Працівники готелю рятують покинутих тварин: лікують їх, оточують затишком і теплом. Подбати про черепашок можуть і гості острова – і це неймовірне задоволення! Крім інших розваг, постояльцям готелю пропонують зіграти в петанк – традиційну й дуже цікаву французьку гру.

Mahe: неоціненний досвід

Готель MAIA розташований на найбільшому й головному острові Сейшелів – Мае. Тут усе зроблено з любов’ю: гість відчуває турботу, щойно переступивши поріг. 200 співробітників готелю з 12 країн світу створюють не просто сервіс, а щось більше, що неможливо виміряти. Безцінний досвід – ось що залишається в серці людини, яка побачила цю красу. У готелі є традиція – вітання через символічний жест: права рука прикладається до серця, що означає: ми передаємо турботу й любов. Дизайнер проекту Bill Bensley залишив незайману красу екзотичного лісу, нині він налічує понад 200 різних видів рослин. Комплекс складається з унікальних 30 вілл. Якщо вибрати віллу на пагорбі, прекрасний краєвид забезпечений. До речі, комплекс Мaia також відомий своїм SPA, де всі масажі були створені спеціальною школою в Індонезії імені Jari Menari.

Подорож з комфортом

7 South Ltd – справжні професіонали, які подбають про те, щоб поїздка на Сейшели була максимально комфортною й залишила тільки найкращі враження. Ексклюзивні тури, круїзи, трансфер приватним автомобілем або навіть вертольотом – усе це доступно, якщо скористатися послугами компанії. Крім іншого, фахівці 7 South Ltd
допоможуть організувати ідеальне весілля або медовий місяць.

Довіртеся професіоналам!

Мрієте про незабутні канікули в екзотичних краях? Туроператор Zabugor організує поїздку якнайкраще – будь-які ваші побажання буде враховано.

Дякуємо Qatar Airways за чудову організацію подорожі й незабутні враження!